Mergi la conţinutul principal

Analisti Financiari

Această secțiune este dedicată analiștilor financiari care realizează rapoarte de analiză privind Romgaz.

Compania Analist E-mail Data Raportului

Recomandarea

Preţ ţintă acţiune (RON)
Swiss Capital, Romania                           Daniela Mandru         daniela.mandru@swisscapital.ro                     20.05.2022                   Under Review                          -
BT Capital Partners, Romania Irina Railean irina.railean@btcapitalpartners.ro

18.04.2022                  

Outperform

50.4

Swiss Capital, Romania Daniela Mandru

daniela.mandru@swisscapital.ro

03.12.2021 Strong Buy 46.51

Concorde Securities, Hungary

Attila Vago

a.vago@con.hu

12.11.2021 Buy 47.5
Erste Group Bank

Tamas Pletser

tamas.pletser@ersteinvestment.hu

22.10.2021 Buy 48.0
Goldman Sachs Georgii Gorbatov georgii.gorbatov@gs.com

N/A

N/A

N/A

Erste Group Bank Tamas Pletser tamas.pletser@ersteinvestment.hu 18.02.2021 Buy 40.2
Wood & Company, UK Jonathan Lamb jonathan.lamb@wood.com 17.12.2020 Hold 30.6
Swiss Capital, Romania Daniela Mandru daniela.mandru@swisscapital.ro 25.11.2020 Neutral 31.42
BRD Groupe Societe Generale, Romania Laura Simion laura.simion@brd.ro 24.11.2020

N/A

N/A

Concorde Securities, Hungary Attila Vago a.vago@con.hu 14.11.2019 Accumulate 36.9