Analisti si Rapoarte de Analiza

Aceasta sectiune este dedicata analistilor financiari care realizeaza rapoarte de analiza privind Romgaz.

Compania

Analist

E-mail

Data Raportului

Recomandarea

Pret tinta actiune (RON)

Erste Group Bank

Tamas Pletser

Tamas.Pletser@ersteinvestment.hu

24.09.2020

Accumulate

32.0

BRD Groupe Societe Generale, Romania

Laura Simion

laura.simion@brd.ro

13.08.2020

N/A

N/A

Swiss Capital, Romania

Daniela Mandru

Daniela.Mandru@swisscapital.ro

25.02.2020

Neutral

34.11

Wood & Company, UK

Jonathan Lamb

jonathan.lamb@wood.com

22.11.2019

Sell

29.1

Concorde Securities, Hungary

Attila Vago

A.Vago@con.hu

14.11.2019

Accumulate

36.9

BT Capital Partners, Romania*

Irina Railean

Irina.Railean@btcapitalpartners.ro

N/A

N/A

N/A

* Acoperire sumara doar in rapoartele zilnice de stiri care contin un rating privind impactul stirii asupra actiunii si eventuale comentarii ale analistului