Skip to main content

Financial Analysts

Aceasta sectiune este dedicata analistilor financiari care realizeaza rapoarte de analiza privind Romgaz.

 

Company Analyst E-mail Report Date

Recommendation

Share target Price (RON)
Goldman Sachs Georgii Gorbatov Georgii.Gorbatov@gs.com

N/A

N/A

N/A

Erste Group Bank Tamas Pletser Tamas.Pletser@ersteinvestment.hu

18.02.2021

 

Buy 40.2
Wood & Company, UK Jonathan Lamb jonathan.lamb@wood.com 17.12.2020 Hold 30.6
Swiss Capital, Romania Daniela Mandru Daniela.Mandru@swisscapital.ro 25.11.2020 Neutral 31.42
BRD Groupe Societe Generale, Romania Laura Simion laura.simion@brd.ro 24.11.2020

N/A

N/A

Concorde Securities, Hungary Attila Vago A.Vago@con.hu 14.11.2019 Accumulate 36.9
BT Capital Partners, Romania* Irina Railean Irina.Railean@btcapitalpartners.ro

N/A

N/A

N/A