Mergi la conţinutul principal

Analisti Financiari

Aceasta sectiune este dedicata analistilor financiari care realizeaza rapoarte de analiza privind Romgaz.

 

Compania Analist E-mail Data Raportului

Recomandarea

Preţ ţintă acţiune (RON)
Erste Group Bank

Tamas Pletser

tamas.pletser@ersteinvestment.hu

22.10.2021 Buy 48.0
Goldman Sachs Georgii Gorbatov georgii.gorbatov@gs.com

N/A

N/A

N/A

Erste Group Bank Tamas Pletser tamas.pletser@ersteinvestment.hu 18.02.2021 Buy 40.2
Wood & Company, UK Jonathan Lamb jonathan.lamb@wood.com 17.12.2020 Hold 30.6
Swiss Capital, Romania Daniela Mandru daniela.mandru@swisscapital.ro 25.11.2020 Neutral 31.42
BRD Groupe Societe Generale, Romania Laura Simion laura.simion@brd.ro 24.11.2020

N/A

N/A

Concorde Securities, Hungary Attila Vago a.vago@con.hu 14.11.2019 Accumulate 36.9
BT Capital Partners, Romania* Irina Railean irina.railean@btcapitalpartners.ro

N/A

N/A

N/A